Casio GWG-2000-1A5ER

15051068

Nový produkt

1200px-GShock_logo-svg.png

 • Pánske športové hodinky s dátumom a chronografom
 • Zafírové sklo s vrstvou odolnou voči oslneniu
 • LED svetlo pre analógový ciferník a samostatné LED podsvietenie pre LCD display
 • Luminiscencia na ručičkách a indexoch
 • vodeodolnosť 200M
 • skrutkovacia elektronická korunka
 • modelová rada: G-SHOCK MUDMASTER, MASTER OF G
 • štruktúra Carbon Core Guard
 • odolné voči bahnu
 • odolné voči otrasom
 • rám pokovovaný sivým iónom

Viac detailov

799,00 € s DPH

Na predajni

Vlastnosti hodiniek

Šírka púzdra54.4 mm
UrčeniePánske
Pohon strojčekaSolárny akumulátor je dobíjaný svetlom zo solárneho článku, obvyklá životnosť 10-15 rokov
Tvar puzdraOkrúhly - puzdro, resp. ciferník má okrúhly tvar
Materiál puzdraPlastové puzdro zo špeciálneho polyméru. Hodinky majú nižšiu hmotnosť a vybrané outdoorové modely aj vyššiu odolnosť
Farba puzdraČierna farba púzdra
Zobrazenie časuHodinky zobrazujú čas pomocou hodinových ručičiek a zároveň majú digitálny display na prehľadnejšie zobrazenie aj ďalších funkcií
Čísla a znaky ciferníkaArabské čísla a indexy
RemienokRemienok je z odolného polymérového plastu, alebo kaučuku
SklíčkoZafírové
OsvetlenieLED podsvietenie
Odolnosť voči vode200 m, 20 bar, 20 atm - vodotesné na potápanie s kyslíkovým prístrojom bez riedenia héliom, nie je vhodné manipulovať s tlačítkami a korunkou pod vodou
DátumÁno
StopkyHodinky majú funkciu stopiek
Dual TimeHodinky okrem hlavného času, vedia zobrazovať aj druhý čas v inej časovej zóne, buď súčasne inou hodinovou ručičkou, alebo po prepnutí digitálne na displeji
Alarm/BudíkHodinky majú funkciu alarmu, alebo budíku
Rádiom riadenéÁno
TeplomerHodinky majú funkciu Teplomera. Hodinky zobrazujú teplotu prostredia v ktorom sa nachádzajú. Vodotesné vedia merať aj teplotu vody.
KompasHodinky majú funkciu elektronického kompasu
VýškomerHodinky majú funkciu výškomeru
BarometerHodinky zobrazujú atmosferický tlak

Viac informácií

Vydajte sa do toho najťažšieho terénu s G-SHOCK MUDMASTER, ktorý je navrhnutý tak, aby zvládol tie najdrsnejšie pozemné operácie.
Tieto hodinky odolné voči otrasom sú skonštruované tak, aby odolali všetkému blatu a piesku, ktoré vám môžu priniesť vaše dobrodružstvá, a využívajú našu najnovšiu technológiu exteriéru na dodanie menšieho profilu a ešte lepšieho prispôsobenia.
Tento kompaktný dizajn je možný vďaka kovanému karbónovému rámu, štruktúre ochranného puzdra s uhlíkovým jadrom a tlačidlám odolným voči blatu v kombinácii s rúrkami z nehrdzavejúcej ocele a silikónovými nárazníkmi. Jemne práškové uhlíkové vlákno sa miesi do živice a potom sa lisuje za tepla, aby sa vytvorila luneta, ktorá je zložitejšia, ale ešte pevnejšia ako predtým.
Merania pomocou troch senzorov vás informujú o smere, nadmorskej výške, barometrickom tlaku a teplote. Veľké indexy s arabskými číslicami, extra hrubé ručičky v tvare šípky, dvojité LED svetlá a zafírové sklíčko zaisťujú vysokú viditeľnosť.
Remienok je štruktúrovaný v štýle odolných protišmykových gumových rukovätí a tlačidlá sú vrúbkované pre jednoduché ovládanie. MUDMASTER navrhnutý pre praktickosť, odolnosť a výkon.