Filter

Cena

29 € - 9990 €

Šírka púzdra

0 mm - 58 mm

Dual Time

Alarm/Budík

Rádiom riadené

Bluetooth

Teplomer

Barometer

Výškomer

Hĺbkomer

Kompas

Otočná luneta

Na sklade

Casio 1101 produktyPodkategórie

 • BABY-G

  Hodinky Baby-G sú perfektným doplnkom pre ženy, ktoré vedú aktívny život. Sú navrhnuté tak, aby boli štýlové, odolné a funkčné, a sú pre ženy, ktoré sa neboja dobrodružstva.

  Tieto hodinky sú známe svojimi výraznými a odvážnymi dizajnmi, čo z nich robí perfektný prvok do akéhokoľvek outfitu. Ich tvrdá konštrukcia, vrátane odolnosti proti nárazu, znamená, že vydržia aj najnáročnejšie aktivity. Či už ste surfujete, turistička alebo jednoducho niekto, kto miluje vziať životné výzvy, hodinky Baby-G vás budú sprevádzať každým krokom.

  Okrem svojho odolného dizajnu sú hodinky Baby-G tiež vybavené širokou škálou užitočných funkcií. Mnoho modelov zahŕňa stopky, časovač, nastavenie viacerých budíkov a vodotesnú technológiu, čo z nich robí nevyhnutný nástroj pre každú aktívnu ženu.

  Takže ak hľadáte hodinky, ktoré dokážu čeliť všetkému, čo vám život prinesie, nehľadajte ďalej než Baby-G. So svojím štýlovým dizajnom, odolnou konštrukciou a užitočnými funkciami sú hodinky Baby-G perfektným doplnkom pre dobrodružnú ženu.

 • Protrek
 • Wave Ceptor
 • CASIO Vintage
 • G-SHOCK

  Test

 • EDIFICE

  Športové pánske hodinky Casio Edifice

  Casio Edifice – hodinky stvorené pre milovníkov rýchlych aut, moderného dizajnu a poriadnej dávky adrenalínu v krvi. Tieto športové pánske hodinky reprezentujú kombináciu najmodernejších technológii, vysokej funkčnosti a športovej elegancie. Patria do kategórie náramkových hodiniek s ktorými sa nebudete musieť hanbiť pred významným obchodným partnerom pri dôležitom jednaní, ale rozhodne vás nesklamú počas plavby okolo sveta. A viete čo je popri všetkých technologických vychytávkach na týchto hodinkách najlepšie? Brutálne dizajnovo vyzerajú.

 • Casio COLLECTION
 • SHEEN

  Casio SHEEN

  Hodinky Sheen sú dámske hodinky, ktoré sú vyrábané spoločnosťou Casio. Sú známe svojim ženským a sofistikovaným dizajnom, ktorý sa hodí k akémukoľvek štýlu. Niektoré hodinky Sheen sú vybavené okrem časomiery aj dátumom kalendáru, ktorý uľahčuje každodenné plánovanie. Majú kvalitný kovový náramok z chirurgickej ocele, alebo kožený remienok a odolné minerálne sklíčko, ktoré zaisťujú pohodlie a trvanlivosť.

  Sheen hodinky sú k dispozícii v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim preferenciám. Sú skvelým darčekom pre vašu blízku ženu alebo pre seba. Casio zaručuje kvalitu a dôveru vo všetkých modeloch hodiniek Sheen.

na stranu
Zobraziť 1 - 32 z 1101 položiek
Zobraziť 1 - 32 z 1101 položiek