Filter

Cena

18 € - 8901 €

Šírka púzdra

0 mm - 124 mm

Dual Time

Alarm/Budík

Rádiom riadené

Bluetooth

Teplomer

Barometer

Výškomer

Otočná luneta

Na sklade

Napísali o nás

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Oficiálny predajca Rýchlosť doručenia Veľký výber Kvalita zabenia produktu Telefonický kontakt po vystavení objednávky

2020-11-6

Overený zákazník
4.004.004.004.004.00
dobrý výber, dobré ceny

2020-07-25

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výborná komunikácia snaha vyjsť v ústrety zákazníkovi veľká spokojnosť

2020-04-20

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Výborný výber,odborný personál

2020-03-6

Overený zákazník
5.005.005.005.005.00
Veľký výber, originál Casio, komunikatívnosť, rýchlosť dodania tovaru.

2020-02-27

Casio829 produkty

Podkategórie

 • BABY-G

  Séria Baby-G od Casio vyžaruje čistú radosť zo života. Náramkové hodinky Baby-G sú robustné, šikovné a veľmi módne, a preto sú také obľúbené. Bez ohľadu na to, či ho nosíte na šport, alebo ležérne s džínsami, s Baby-G budete vždy štýlová. Mimochodom, hodinky Baby-G sú k dispozícii ako analógové, alebo digitálne hodinky!

 • Protrek
 • Wave Ceptor
 • CASIO Retro
 • SPORT
 • G-SHOCK

  Casio G-Shock pre aktívnych mužov

  Hodinky Casio G-Shock sú vyrábané pre mladých, aktívnych mužov, ktorí ocenia množstvo už základných funkcii v tele hodiniek. Japonská firma Casio vznikla koncom 50. rokov minulého storočia a okamžite prenikla na svetový trh ako známy výrobca prvotriednych technológii. V 70. rokoch sa jej podarilo si získať celý svet svojimi „digitálkami“ a samozrejme odvtedy pokračuje naplno v napredovaní technológii na výrobu náramkových hodiniek odolných aj v extrémnych podmienkach.

  Modelový rad Casio G-Shock je prezentovaný ako výhradne športový typ hodiniek, ale nie je žiadny problém tu objaviť aj luxusné pánske hodinky, pričom vďaka mimoriadne priateľskej cene sú tieto hodinky dostupné každému milovníkovi pánskych hodiniek.

  Samozrejmosťou pri hodinkách Casio G-Shock je zobrazovanie času prostredníctvom hodinových ručičiek, alebo digitálnou formou, funkcie ako budík, viac možností alarmu, či ukazovanie kalendára na ciferníku hodiniek nie je tiež ničím výnimočným. Zaujímavejšími funkciami hodiniek G-Shock od Casia sú ale napríklad Dual Time, vďaka čomu hodinky zobrazujú okrem hlavného času aj druhý čas v inej časovej zóne, alebo GPS, kedy pomocou signálu GPS si nastavujú hodinky presný čas a časové pásmo kdekoľvek na svete na voľnom priestranstve.

  Púzdra hodiniek sú vyrábané z odolného polyméru a ušľachtilej ocele, prípadne titánu, čím sa zaručuje vysoká odolnosť, kvalita a v neposlednom rade sú vhodné aj pre alergikov, ktorým tieto náramkové hodinky nespôsobujú žiadne komplikácie.

 • EDIFICE

  Športové pánske hodinky Casio Edifice

  Casio Edifice – hodinky stvorené pre milovníkov rýchlych aut, moderného dizajnu a poriadnej dávky adrenalínu v krvi. Tieto športové pánske hodinky reprezentujú kombináciu najmodernejších technológii, vysokej funkčnosti a športovej elegancie. Patria do kategórie náramkových hodiniek s ktorými sa nebudete musieť hanbiť pred významným obchodným partnerom pri dôležitom jednaní, ale rozhodne vás nesklamú počas plavby okolo sveta. A viete čo je popri všetkých technologických vychytávkach na týchto hodinkách najlepšie? Brutálne dizajnovo vyzerajú.

  Precízne prepracované detaily zaujmú na prvý pohľad z akéhokoľvek uhla a množstvo funkcii, ktoré zabezpečuje najmodernejšia technológia v tele hodiniek, zrastú s telom majiteľa a stanú sa neoddeliteľnou súčasťou života milovníka športu a krásnych hodiniek.

  Samozrejmou výbavou hodiniek Edifice od Casia je dátumovka, stopky, ktoré odmerajú časové úseky s presnosťou na jednu dvadsatinu sekundy, alebo chronograf, plniaci funkciu analógových stopiek. Nočné svietenie ručičiek a indexov je tiež samozrejmosťou pri týchto športových hodinkách.

  Niektoré modely z kolekcie Edifice sú vybavené tachymetrom, slúžiacim na meranie rýchlosti, viacnásobným alarmom, alebo časovačom, odpočítavajúcim určený čas do nuly.

  Solárne napájacie panely pod ciferníkom zaručia bezproblémový chod hodiniek a vďaka vodotesnosti nemusíte brať ohľad ani pri dovolenkovom potápaní v oblasti tropických ostrovov.

  Púzdro hodiniek je vyrobené z nerezovej antialergickej ocele, remienky hodiniek sú prevažne z ušľachtilej chirurgickej ocele s vysokou pevnosťou, ktorá nespôsobuje žiadnu alergiu, alebo špeciálneho kaučuku. Príjemná funkcia z praktického hľadiska je aj riadenie hodiniek rádiovým signálom, čo ocenia najmä cestovatelia pri zmene časového pásma, alebo bezproblémovom prechode zo zimného na letný čas.

  Obrovskou výhodou Casio Edifice je ich cena, vďaka ktorej sú aj tie najvyššie modely dostupné každému milovníkovi náramkových hodiniek.

 • Casio COLLECTION
 • SHEEN
na stranu
Zobraziť 1 - 32 z 829 položiek
Zobraziť 1 - 32 z 829 položiek