Oficiálna predajňa CASIO G-FACTORY je už na novej adrese Karadžičová 10 v Bratislave. Tešíme sa na Vašu návštevu v štandardných otváracích hodinách.

Filter

G-SHOCK 287 produktyna stranu
Zobraziť 257 - 287 z 287 položiek
Zobraziť 257 - 287 z 287 položiek
G-SHOCK

Casio G-Shock pre aktívnych mužov

Hodinky Casio G-Shock sú vyrábané pre mladých, aktívnych mužov, ktorí ocenia množstvo už základných funkcii v tele hodiniek. Japonská firma Casio vznikla koncom 50. rokov minulého storočia a okamžite prenikla na svetový trh ako známy výrobca prvotriednych technológii. V 70. rokoch sa jej podarilo si získať celý svet svojimi „digitálkami“ a samozrejme odvtedy pokračuje naplno v napredovaní technológii na výrobu náramkových hodiniek odolných aj v extrémnych podmienkach.

Modelový rad Casio G-Shock je prezentovaný ako výhradne športový typ hodiniek, ale nie je žiadny problém tu objaviť aj luxusné pánske hodinky, pričom vďaka mimoriadne priateľskej cene sú tieto hodinky dostupné každému milovníkovi pánskych hodiniek.

Samozrejmosťou pri hodinkách Casio G-Shock je zobrazovanie času prostredníctvom hodinových ručičiek, alebo digitálnou formou, funkcie ako budík, viac možností alarmu, či ukazovanie kalendára na ciferníku hodiniek nie je tiež ničím výnimočným. Zaujímavejšími funkciami hodiniek G-Shock od Casia sú ale napríklad Dual Time, vďaka čomu hodinky zobrazujú okrem hlavného času aj druhý čas v inej časovej zóne, alebo GPS, kedy pomocou signálu GPS si nastavujú hodinky presný čas a časové pásmo kdekoľvek na svete na voľnom priestranstve.

Púzdra hodiniek sú vyrábané z odolného polyméru a ušľachtilej ocele, prípadne titánu, čím sa zaručuje vysoká odolnosť, kvalita a v neposlednom rade sú vhodné aj pre alergikov, ktorým tieto náramkové hodinky nespôsobujú žiadne komplikácie.